Letní dětský tábor Borek

Milé děti, vážení rodiče,
už je to tady! Začátek roku a už se pomalu chystáme na léto, chystáme se na tábor, chystáme se na Borek. A stejně jako každý rok máme pro vás připravené velké prázdninové dobrodružství.
Správně tušíte, že i tentokrát bude naše čtrnáctidenní dobrodružství plné her, překvapení, zábavy a krásných zážitků. „CIVILIZACE – CESTOVÁNÍ ČASEM“ dokonale prověří všechny vaše schopnosti a dovednosti! ☺
Letošní dobrodružství spolu prožijeme v termínu od 13. července do 27. července 2019 a cena je 4.300,- Kč (vzhledem ke stále rostoucím nákladům jsme museli cenu mírně navýšit).
V ceně tábora je již zahrnuto vše potřebné: ubytování, strava pětkrát denně, pitný režim, pojištění a doprava na tábor a zpět (doprava je zajištěna z Hradce Králové, z Prahy a z Luže).
Po celou dobu pobytu je přímo v táboře a při všech akcích zajištěn zdravotní dohled.
Detailní organizační pokyny Vám budou zaslány společně s potvrzením o přijetí Vašeho dítka. ☺
Důležitá upozornění pro rodiče
• Všechny děti z loňského tábora mají přednostní možnost se přihlásit na ten letošní, ale rezervaci mají jenom do 28. února 2019. Co to znamená? Pokud budou volná místa na začátku března, tak je obsadíme nováčky.
• Platbu 4.300,- Kč, prosíme, uhraďte nejpozději do 30. dubna 2019 na bankovní účet 182255468/0600. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte.
• Přihlášky zasílejte pouze v kompletní podobě vč. potvrzení od lékaře platného v době konání akce. Nekompletní přihlášky nebudou zařazeny do seznamu! Stane se tak až s datem, kdy bylo doplněno a kompletní! Může se tak stát, že se Vaše dítko díky tomu na tábor nedostane!
Těšíme se na vás! Dobrodružství a všemu dalšímu, co nás čeká na Borku, zdar!!!!
Možnosti zasílání přihlášek
Email (pouze pro přihlášky - jiný nepoužívat): pratele.taboru@email.cz
(Pozor! Pokud budete posílat tímto způsobem - musí být podepsáno a s podpisem naskenováno!)
nebo
Korespondenční adresa (jinou nepoužívat!):
(neposílat doporučeně, tato pošta nebude vyzvednuta a vrátí se Vám zpět!)

Iveta Stašková
Brožíkova 1680 / 29, 500 12 Hradec Králové
(tel.: 775 671 411)
Vaši vedoucí ☺☺☺
Hlavní vedoucí tábora a oddílový vedoucí: Michal Vráblík, tel.: 606 639 552
e-mail: michalvrablik@email.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one